Profil firmy

Firma působí na našem trhu od roku 1994, kdy se začala zabývat montážními pracemi. Od roku 1995 jsme se značně rozrostli a zabýváme se jak montážní činností, tak především vlastní výrobní činností, ve většině z nabízených produktů. Sledujeme vývoj nových trendů, které jsou nabízeny na veletrzích v České republice i v zahranïčí.

Naše nabídka je určená montážním firmám, projektantům či stavebním firmám, které se zabývájí komplexním vybavením bytových interiérů. Díky pružnému a zkušenému týmu spolupracovníků, který si neustále prohlubuje své dovednosti, má firma několik desítek trvalých odběratelů v celé republice. Jsme schopni reagovat na změny, přání a potřeby všech zákazníků.

detail obrázku

Pravidelný rozvoz je zajišťován firemními dodávkovými vozidly v úterý a ve čtvrtek. Mimo tyto dny zboží dodáváme pomocí přepravní služby PPL a České pošty. Zakázka v případě žaluzií je vyřizována do nejbližšího rozvozu (resp. do dvou pracovních dnů). V případě potřeby a domluvy do 24 hodin ostatní dle dohody. Jsme vždy připraveni realizovat zakázky podle přání zákazníků či očekávání investorů.