Vrata

GARÁŽOVÁ ROLOVACÍ VRATA - privátní

PRŮMYSLOVÉ ROLOVACÍ VRATA

RYCHLOBĚŽNÉ FÓLIOVÉ VRATA

SEKČNÍ VRATA - privátní

SEKČNÍ VRATA PRŮMYSLOVÉ

Garážová rolovací vrata - RVG 77 privátní jsou určena pro garáže a výplně stavebních otvorů v komerčních nebo bytových objektech, s nízkou intenzitou pohybu. Výplň plochy vrat tvoří hliníkové lamely. Lamely tvoří plášť, který se při otevárání navíjí na hřídel. Hřídel je zpravidla umístěna v nadpraží. Lamely jsou vedeny s minimální vůlí v al. vodících lištách, které jsou vybaveny těsnícími kartáčky nebo kluzáky.
Pohon - pokud jsou jím vrata vybavena - je umístěn buď na boku konci hřídele nebo přímo v hřídeli.Celý navíjecí mechanizmus může být uložen v krycím boxu (vrata s boxem) nebo je uložení řešeno pomocí konzol (vrata bez boxu).
U motoricky ovládaných vrat je ovládání standartně řešeno tlačítkem s možností poloautomatického nebo automatického provozu ovládaného dálkově vysílačem nebo jiným systémem dle požadavku zákazníka. Automatický provoz musí být zabezpečen koncovou bezpečnostní lištou, případně dalšími bezpečnostními prvky (infrazávora, aj.)
Standartně (není-li uvedeno jinak) jsou vrata dodávána pro povětrnostní třídu 2 (odolnost 450Pa).

Rolovaci vrata Frýdlant 2

- garážová - pro privát


Průmyslové rolovací vrata

 

detail obrázku

detail obrázku


- foliová rychloběžná - interiérové, exteriérové
- protipožární
- neprůstřelná

typ , RVP 77

GARÁŽOVÁ SEKČNÍ VRATA
- garážová - standard - pro privát, zateplené
- průmyslová

VÝKLOPNÁ VRATA - jen nezateplené

POHONY K VRATŮM
- boční průmyslový
- stropní

- trubkovýbarevné varianty lamel, různé výkony a druhy stropních pohonů, bezpečnostních a dalších prvků

SEKČNÍ KAZETOVÁ ČI LAMELOVÁ VRATA jsou složena ze sekcí, které pomocí systému torzních pružin zajíždějí ve vodících kolejnicích pod strop. Sekce, které jsou standartně vybaveny bezpečnostními zámky proti sevření prstů, jsou tvořeny dvěma galvanizovanými plechy s povrchovým vzorem STUCCO a s poesterovým nástřikem. Jako výplň sekcí je použita vysoce izolující tvrzená pěna o síle 40mm.

TECHNICKÉ ÚDAJE:

BARVY:

PROVEDENÍ: